![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjolGQ7FQyjX-fVhxBBwYJiF39PaG_6oDCntI7SpG1bPPhl6yF5HODxZmWOhcKW2qwmAqY0kaGTnQR2eaH5a6z9wAyZjjwMCfBxjpboX4A4ZtFG6ziBm1GMROMVFbMuxnxTy6NzpGa5rrc6/s640/25510992_1766693530042751_1895080089_o.jpg)
Φίλος μας μελισσοκόμος, ο Χρήστος Μπέκας, στέλνει τις ευχαριστίες του στον Βασιλοτρόφο Γιάννη Λεπίδα, για την εξαιρετική δουλειά, και την ποιότητα των βασιλισσών που παράγει. Ο μελισσοκόμος Χρήστος Μπέκας αγόρασε βασίλισσες πρόσφατα απο το γνωστό Βασιλοτρόφο, και λίγους μήνες αργότερα η εικόνα που αντίκρισε στα μελίσσια του ήταν εξαιρετική. Αυτό στάθηκε σαν αφορμή για να μας στείλει ο Χρήστος τις φωτογραφίες απο τα μελίσσια του, και την δουλειά που έκαναν στο ρείκι τη χρονιά που μας πέρασε. Μιλάμε για μελίσσια "τούμπανο" κυιρολεκτικά".
Ο γεωπόνος - μελισσοκόμος Χρήστος Μπέκας μας έστειλε πλούσιο φωτογραφικό υλικό απο τις βασίλισσες, και το έργο τους...
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjzVtFo3T1ccd8INmDXH8efMu0XRyfz4_Xd20qgJXoZDC3GctieYFUvRn5TP0NlbYPqQ8i1qBHsdqfnnuvlhEvVu856udo86w4sMVCb04N1NYNn0zIuaeE6WNWeF1E8YPj96PgnOCMm56eF/s1600/25465598_1766692363376201_1656437198_n.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhlcrZjWSrMrHV0Z-rN2KRQDv-odMxm_p28IMxZdfMiDScBbOOlxOLOGhdvFndUEq_yAufjOeiZmqCigfurlSsGuoqlZfQeu_gcM5iPG_mDdHx970mUQpcSV-3mwWzWonI6PIYonMlis6o-/s640/25551294_1766692513376186_362003352_o.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj9Ez-8P-Fz70qwtMXS5Fd7HEKFX0RjF7eBVyKsauhDPZf38aITv7IMfIyECenJC0xsKmJ2TL98rMZ1hfTXVjdd0ewyBfFnpiiBFsOZsMm__ECTbHA0bY8k1Sygk_Dy-yijfX9xQl5BXmjC/s640/25508717_1766692820042822_603578582_o.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjbHjCSAfAwl6xhpXA4GeitvwDHzn-22hLchILW5fDOEikDXaEIKn6N8ogxN4521M9oIhcdoXgKTOcY07iHhdAxKL_Bnb7oNSOFbg9C4Hx5l6vmBzlfn5ckv_0URB9ilj_dButkYHeD3Aoi/s640/25520713_1766692920042812_479482961_o.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi-p3bjRA_WHVUNF_Yb2mtLgiHshs6UC1deWjmna9G9DWulKH48C-FiVf-Z_vMGOUtmJwzviJvmtlo-vMLAtR4MAai1bp-VA_AvL9ZTkUrkHSzEgmWR_Tr0WOTKCslrHHh3yYCTym7FAtsq/s1600/25466014_1766692943376143_1448929906_n.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgdPLl6y_ZamipT3EopmYJl1YyEAnBpYmKY8pLemEE00M30LnGEXl7Cs9tVXbgSaqKl-d_s7Zq0sAowuEnkunRZ4H0kPzfQbS0KLBRdM3gUpVORaQJBhEe0RBDowNZFRsN2Bdbw6m9ILPbT/s1600/25463715_1766679750044129_1490127955_n.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgiZB4RwoSfSMFPptSDQJyFDyWTTayE6hawo9vrKx2jIrIc3Qj2xxKGdE5qSWD90K83QtxIdzRqS9umGdM-FfFf4ukkYaYwM5BvL3QEU2MTzRbCABXTc0-awvl_QsZW35sqiSntWM_bX_z7/s1600/25497122_1766693163376121_1716896797_n.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgiVIw8A-zwkNVELIq5BW6OnV95bYVPlpW72Y45tnp5fUuJvt48UVzOZ5kFfZPn5Q7AaKRCmTBN2h58TAYkRYn5LZI_bAs7tc0pWe1kAB5nu8yts6gOfz_AFe4zT09iVhnM3Jp406E_2OZy/s1600/25465692_1766693206709450_482751984_n.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi7cOolBZio6CUZT7KD7-Ea_pBTnOAPdS2km04wDYkCQwPPtN-zj8ZLI2-WCOJV2QwznoTTIqBL8WClXry5nIM9dxtl75pzBTz1-GWp6SGXesjCNCWvsfu2wh1bWSUYwxlTi_PgwxI9PWzA/s1600/25465767_1766693420042762_1911295947_n.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj4URQ7uCbevTCZ5YMTh-hTo627Z6pGyGl6U_pyQiKE-A4z7EmG8hiYIOGL1RmBNWlg0M1BhNoIDbD2Zv8E9U1va_FwYBGu_olg-85bOWqzAkjbs7nx-oe4arjQiZA_vzpy3bVipJ51KRkj/s1600/25497463_1766679880044116_600256390_n.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEglNz9jU6mu4cL9oE4bQ58BHPaxvUKhDHDgBqmtgwigP0oczvUnhpoKwQU0Hz8t9yxEWdmKnTyrjbry4pvp-kD5W2mX-PRGb3kB9VWmXm1_esz6DbVIeRhSX1usGz5qUy4avJogVdufzSTR/s640/25508761_1766679946710776_661852921_o.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjolGQ7FQyjX-fVhxBBwYJiF39PaG_6oDCntI7SpG1bPPhl6yF5HODxZmWOhcKW2qwmAqY0kaGTnQR2eaH5a6z9wAyZjjwMCfBxjpboX4A4ZtFG6ziBm1GMROMVFbMuxnxTy6NzpGa5rrc6/s640/25510992_1766693530042751_1895080089_o.jpg)
Τηλέφωνο επικοινωνίας 6977249090
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhvYvWSE-CN4z50JUBBdBIUdVmdE-qfJufzKQ-SXa8CRSzQ3HtBcugcKqc1HwZZkm9G6BjyF_C0jOtA6E1Zn1x4paMq2vZn28YivwpDUzyk_XrIEUZqy4V1KO2xHTYxxlcABgVZzRZmc1qE/s640/988751_222182477955967_853221761_n.jpg)
0 Σχόλια
Για οποιαδήποτε ερώτηση πάνω στις αναρτήσεις μας , αφήστε ένα σχόλιο και εμείς με χαρά θα σας απαντήσουμε. Ορεινή Μέλισσα! Καλώς Ήρθατε!