![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgHbjoH-GU3EPvgYLEMEIMDEAyajtwQ3cPMgZ5B9IC_4XOoxQXdRG6KR32Hr6yBRUb7-m2gV93qiw0xxokK1nK2sV-Yg6cf6CEd2AFFs_-QjtN9cAPPXKSbrNrL3lLyUOumBygmMrp9DekS/s640/assets_LARGE_t_189761_54311574_type12128.jpg)
Νέο διοικητικό συμβούλιο απέκτησε ο Μελισσοκομικός Συνεταιρισμός Αιτωλοακαρνανίας μετά τις εκλογές που διεξήχθησαν σήμερα στο κτίριο που στεγάζεται (Δασκαλόπουλου 45)παρουσία δικαστικού αντιπροσώπου.
Το Δ.Σ. πλέον του συνεταιρισμού έχει ως εξής: πρόεδρος ο Θανάσης Κατσαούνης, γραμματέας ο Αντώνης Τσίντζηρας, ταμίας ο Δημήτρης Προβίδας, μέλη οι Θεόδωρος Καπελλάκης και Δημήτρης Νιάουστας . Εκπρόσωπος στη ΠΑΣΕΓΕΣ επίσης ο Δημήτρης Νιάουστας.
Επιδίωξη του Δ.Σ. είναι η αναβάθμιση των υπηρεσιών που προσφέρει ο συνεταιρισμός καθώς και η τακτική επικοινωνία των μελών για την επίλυση όλων των θεμάτων που αντιμετωπίζει ο κλάδος.
0 Σχόλια
Για οποιαδήποτε ερώτηση πάνω στις αναρτήσεις μας , αφήστε ένα σχόλιο και εμείς με χαρά θα σας απαντήσουμε. Ορεινή Μέλισσα! Καλώς Ήρθατε!