![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhB-72kSn1Wz1Cld3s7zy4RRH_kHwfObk_1ta_q73iPndGOFlmdmpGh_2AC6TSIr33xnMaHancTmJRnVXMlq5gbsSaqI1pT77Ihbl3sCRv7xYPEKb4kljNX_n6hBzVaUILH7pz3hRj-cLE/s640/2045579.jpg)
Πασίγνωστος Έλληνας ηθοποιός έγινε μελισσοκόμος [photo]
Πριν μερικά χρόνια ο γνωστός ηθοποιός αποφάσισε να εγκαταλείψει την Αθήνα και να ζήσει μόνιμα στο Πήλιο και να ασχοληθεί με κάτι εντελώς διαφορετικό και μαγικό όπως είναι η μελισσοκομία.
Ο λόγος για τον Γιώργο Σεϊταρίδη, που πλέον είναι μόνιμος κάτοικος της περιοχής μαζί με τη σύντροφο του, Όλγα Θανασιά. Ο ηθοποιός έγινε γνωστός στο ευρύ κοινό από τον ρόλο του ως «Περιστερόπουλος» στην τηλεοπτική σειρά του Mega, Singles. Σύμφωνα με δημοσίευμα του ένθετου Weekend της εφημερίδας Αγορά, ο Γιώργος Σεϊταρίδης έχει αφιερωθεί πλήρως στην μελισσοκομία.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgbmZhCaQRQlgYd9QGm33emrpRSZ4XQuFX0kcKbMBfrgwhsFdVGulf__Gr_sXQ9knybI6LEW6YDxeva8DueMljNtkx3LoeiJOwK0hxQkHKsGuyoZtMicoarh4V4Jgkb1NvDZt9EVoTe-RI/s640/%25CE%25B1%25CF%2581%25CF%2587%25CE%25B5%25CE%25AF%25CE%25BF+%25CE%25BB%25CE%25AE%25CF%2588%25CE%25B7%25CF%2582.jpg)
2 Σχόλια
Εγω δηστυχως ουτε πασιγνωστος ουτε
ΑπάντησηΔιαγραφήεπωνυμος.
Απλως ανεργος .
Θα ειχα παρει τα μελισσακια μου και θα
ειχα φυγη τρεχοντας,, ουτε γνωριμιες
ουτε ακρες............
Αιχμαλωτος. Μ.Γ
siga το ταλεντο!!!!!!!!!! 2 ταινιες του κολου εκανε και σε αυτες ο ρολος ηταν του βρωμιαρη
ΑπάντησηΔιαγραφήΓια οποιαδήποτε ερώτηση πάνω στις αναρτήσεις μας , αφήστε ένα σχόλιο και εμείς με χαρά θα σας απαντήσουμε. Ορεινή Μέλισσα! Καλώς Ήρθατε!