![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhgjexQ2TaagE1f2z09jhO2efxTz68Fmc_6Ny7WPEe0d-B_6B6tEFvV2Ztb5Mm1JwVEvSLckaVLJZwrjf6snbJb5VsiON4sLARrO7ZHbKwRlVuzXexLTQMgfu-9WEVZosybPicEbIGrsPe1/s640/Queen-return-1a.jpg)
Η πιο ιερή στιγμή, για την απαρχή μιας δυνατής αποικίας, ενός νέου μελισσιού είναι η γονιμοποίηση της βασίλισσας, δηλαδή η επιτυχής επιστροφή από το γαμήλιο ταξίδι. Λίγες φορές ο μελισσοκόμος έχει την τύχη να αντικρίσει ένα τέτοιο φαινόμενο, όμως σήμερα κάποιος πολύ τυχερός κατάφερε και έβγαλε φωτογραφίες, την στιγμή που η βασίλισσα επιστρέφει και την υποδέχονται οι εργάτριες. Νομίζω οτι οι εικόνες είναι απλά καταπληκτικές...
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhgjexQ2TaagE1f2z09jhO2efxTz68Fmc_6Ny7WPEe0d-B_6B6tEFvV2Ztb5Mm1JwVEvSLckaVLJZwrjf6snbJb5VsiON4sLARrO7ZHbKwRlVuzXexLTQMgfu-9WEVZosybPicEbIGrsPe1/s640/Queen-return-1a.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjkJG1OQu1lUbBNm1Fz8yYijXjq2EsF3HSci32mKUbLAroRfSRNHHnGnqdFSiwH2Dz28FLg4xEA9fV7m_yTkgwNl6Z52ZY1PVFi0cvfYEPjcSNV1VESXrUXQiLlsBBsR37xIm9HTssRQa6V/s640/Queen-return-2.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgzN2gqYyPuKPbtb8zSEQFuld3YwAzUIoIIm7jmhIkCk0CfUzlx8ZnQMIlBm_XbZ3-4BxzIt8f9PTUsd1CGTXtkQpSsmXwI5STwUcPbCm0YXduOqfqRatPP5wm23R0rvFurr4TyUFVIxJk7/s640/Queen-return-3.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhjqsBrinCwDR0i2sK5VLBMaA9f9QEvHsyYaIpE_jxSMvzt8I-VjRbS2CDoFMCwz0iwgwF87YQuwRn2CueFQSaXdH6FdNo0oHgJqGiQUYtx7FUvyEV3kDS1S63dUGzTJUsE1svDqtwPgbIA/s640/Queen-return-4.jpg)
0 Σχόλια
Για οποιαδήποτε ερώτηση πάνω στις αναρτήσεις μας , αφήστε ένα σχόλιο και εμείς με χαρά θα σας απαντήσουμε. Ορεινή Μέλισσα! Καλώς Ήρθατε!